A „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” Program egy utalványrendszerű program, amely 9 milliárd forint keretösszegből támogatja a KKV-szektor weboldal fejlesztéseit, megerősítve ezáltal online jelenlétüket és e-kereskedelmi tevékenységüket. Hazai mikro- és kisvállalkozások internetes jelenlétét növelő programban pályázati úton kiválasztott és védjeggyel megkülönböztetett elektronikus hírközlési szolgáltatók, illetve vállalati infokommunikációs szolgáltató cégek, valamint professzionális honlapkészítő ügynökségek szolgáltatásait vehetik igénybe magyar székhelyű, köztartozásmentes, minimum egy fő létszámmal bíró, mikro-, kisvállalkozások (beleértve az egyéni vállalkozások), akik még nem rendelkeznek honlappal, vagy inaktív az internetes felületük. A programra 2024. december 11-től lehet jelentkezni a vállalkozásoknak.
A Komárom-Esztergom Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara a Rendőrség Napja alkalmából az ünnepi állománygyűlésen a példaértékű együttműködésért és közös munkáért elismerésben részesítette Rohonczi Tamás címzetes r. alezredest a Rendészeti Igazgatóság Közrendvédelmi és Határrendészeti Osztály kiemelt főelőadóját, valamint Jancsekity Zoltán r. hadnagyot a Tatabányai Rendőrkapitányság Körzeti Megbízotti Alosztály megbízott vezetőjét.
A Neumann János Nonprofit Közhasznú Kft. – Neumann Technológiai Platform „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja“ szakmai esemény keretében meghívja Önt az alábbi rendezvényre, amelynek tárgya a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja“ program, továbbá többek között a KKV-k digitalizációjának fejlesztési lehetőségei és a vállalkozások digitális jelenlétének támogatása.
A Komárom-Esztergom Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara az Akkor és Most kiállítás szervezőinek segítségével életre hívta a Komárom-Esztergom Vármegyei Kézműves Mustrát, melynek célja, hogy a vármegyei kézművesek éves rendszerességgel bemutatkozási lehetőséget kapjanak.
A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Gazdaság- és Vállalkozáskutató Nonprofit Kft. rendszeresen konjunktúra kutatás kereteiben felméri a magyar vállalkozások üzleti helyzetét és várakozásait. Kérjük, segítse elő azt, hogy sikeresen folytathassuk az 1998 óta folyó kutatásunkat, és válaszolja meg kérdőívünket!
A Komárom-Esztergom Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara a helyi kézművesek és a helyi gazdaság támogatása érdekében támogatott megjelenési lehetőséget biztosít a Komárom-Esztergom vármegyében tevékenykedő kézművesek részére az esztergomi "Akkor és Most Jármű Expo" keretében megrendezésre kerülő "I. Komárom-Esztergom Vármegyei Kézműves Mustra" eseményére.
A győri Széchenyi István Egyetemen kutatást végeznek a hazai egyetemek vállalati kapcsolatainak elemzéséről és értékeléséről, a tudástranszfer folyamatokra fókuszálva. Mind az egyetem, mind a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara, valamint a területi kamarák számára értékes eredmények és ajánlások születhetnek a kutatásból.
A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) kezdeményezésére újabb vállalkozások előtt nyílnak meg a kedvező finanszírozási lehetőségek a Széchenyi Kártya Program üzletszabályozásának módosításával – mondta a tárca kis- és középvállalkozások fejlesztéséért és technológiáért felelős államtitkára.